שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית באופקים

בדק בית הוא שירות חיוני וחשוב אשר יכול לחסוך לכם כאבי ראש מיותרים בהמשך וגם עשוי להוזיל את מחיר הרכישה של הנכס. השוו בין חברות בדק בית באופקים והזמינו שירות כולל או ספציפי, בהתאם לנדרש לכם. 

כמה עולה שירות של בדק בית באופקים?

המחיר הממוצע לבדק בית בעבור דירה של 4 חדרים עומד על 1,500 ש"ח בממוצע. הטווח נע בין 1,400 ל-1,600 ש"ח.

 

מחיר ממוצע לבדק בית (דירת 4 חדרים)

מחיר ממוצע לבדק בית (דירת 4 חדרים): ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

כך נקבע המחיר של בדק בית באופקים:

ישנם מספר פרמטרים אשר עשויים להשפיע על המחיר של שירותי בדק בית באופקים, אלו המרכזיים שבהם:

  • סוג הנכס: קיים הבדל בין בדק בית לדירה לבין בדק בית לבית פרטי. קיים גם הבדל בין בדק בית לדירה יד שנייה לבין ביצוע בדיקות בדירת קבלן חדשה.
     
  • גודל הנכס: ככל שמדובר בבית גדול יותר, כך הבדיקה תהיה ארוכה יותר וזאת מאחר ונדרש לעבור בכל הקומות והחדרים על מנת לקבל תמונת מצב מדויקת.
     
  • סוג הבדיקות: לרוב כאשר מדברים על בדק בית, מדובר על שירות כולל אך לעיתים ניתן להזמין בדיקות ספציפיות כגון בדיקת חשמל, בדיקת רעש, איטום או אינסטלציה.

 

בדק בית באופקים

השוו בין חברות בדק בית באופקים

במקום להסתפק בהצעת מחיר אחת, תוכלו לקבל בעזרתנו מספר הצעות מחיר שונות. אנו מבצעים סינון מקדים לכל חברה וחברה שאיתה אנו עובדים וזאת במטרה לספק לכם את השירותים הטובים והמקצועיים ביותר בתחום של בדק בית. נזכיר כי ניתן לקבל מענה גם בעבור בדק בית לדירת קבלן וגם לבדק בית לדירות יד שנייה שברצונכם לרכוש.

באיזה שלב נזמין את השירות?

במידה ואתם מזמינים שירותי בדק בית לדירה מקבלן, נהוג להזמין את הבדיקה כבר בשלב פרוטוקול המסירה הראשוני של הדירה. ניתן לעשות זאת גם בסמוך לשלב מסירת המפתח אך מומלץ כמה שיותר מוקדם כמובן. במידה ואתם מחפשים בדק בית באופקים בעבור השלמת עסקה של רכישת דירה יד שנייה, מומלץ לעשות זאת לפני החתימה על החוזה.