שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בעפולה

 עוברים דירה? צריכים לבצע בדק בית בעפולה? בפורטל 'בדקליק' תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו שירותי בדק בית! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר במהירות!

השוואת מחירים לבדק בית בעפולה עם בדקליק

בפורטל 'בדקליק' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לבדק בית בעפולה במהירות ובקלות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד ותקבלו את הצעות המחיר במהירות ובקלות. כל שישאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך בכסף!
 

 

בדק בית עפולה

כמה עולה בדק בית בעפולה?

מחיר בדק בית בעפולה הוא 1,850 ש''ח לבית פרטי. טווח המחירים הוא 1,500 - 2,200 ש''ח. חשוב לדעת שעבור בית קטן יותר לדוגמא - דירת 4 חדרים, המחיר הממוצע יהיה 1,500 ש''ח. במידה ותרצו לבצע בדיקות נוספות כגון: בדיקת גז ראדון ובדיקת רעש, המחיר יהיה גבוה יותר מכיוון שבדיקות אלו אינן כלולות.

 

מחיר ממוצע בדק בית בעפולה

מחיר ממוצע בדק בית בעפולה: ₪1,850

טווח מחיר גבוה ₪2200

טווח מחיר נמוך ₪1500

עושים בדק בית בעפולה? דעו מה בודקים

 • בדיקת קרינה - ישנן 2 סוגים של קרינות שהמהנדס אשר יבצע בדק בית בעפולה יבדוק, בדיקת קרינה סלולרית (טלפונים, רדיו וכדומה) ובדיקת קרינה אלקטרומגנטית ( מכשירי חשמל, אנטנות וכדומה).
   
 • בדיקת קירות ורצפה - בבדיקה זו הבודק יבצע בדיקה לרצפות ולקירות על מנת לוודא שאין סדקים ושהכל ישר ושהרובה נמרחה בצורה טובה.
   
 • בדיקת חשמל - בדיקה זו על מנת לוודא שכל מערכות החשמל ולוח החשמל עובדות כראוי וכולן תקינות ושאין סכנה כלשהי.
   
 • בדיקת אינסטלציה - המהנדס אשר יבדוק יוודא שהצנרת תקינה ובנוסף הוא גם יבצע בדיקה לברזים, מקלחת, שירותים ועוד.
   
 • בדיקת ליקויים - בדיקה זו מתבצעת באמצעות מכשיר לייזר אשר תפקידו לבדוק את החלונות, רצפה וקירות על מנת לבדוק אם יש ליקויים.
   
 • בדיקת ממ''ד - כיום בכל בית חדש חובה שיהיה ממ''ד בבית לאור המציאות שאנו חיים בה בישראל. הבודק יצטרך לבדוק שהממ''ד אטום ועומד בכל התקנים על מנת להיות תקין.
   
 • בדיקה של דוד השמש - הבודק יבצע בדיקה לדוד השמש (במידה ויש) על מנת לוודא שהוא עובד כראוי.
   
 • בדיקת איטום - בדיקה זו נועדה על מנת לוודא שהבית שלכם אטום ומוכן לחורף.

מתי נבצע בדק בית בעפולה?

בדק בית בעפולה נבצע כאשר קנינו דירה חדשה מקבלן וצריך לבדוק שאכן אתם מקבלים את הבית תקין לחלוטין ללא ליקויים. סיבה נוספת שבה נרצה לבצע בדק בית היא כאשר עוברים לדירה שכבר קיימת ורוצים לוודא שבעל הבית ממנו קנינו את הדירה השאיר לנו אותה בצורה תקינה. 
 

לאחר ביצוע הבדיקה, תקבלו דו''ח מפורט בהם יופיעו כל הליקויים אשר נמצאו ודרכי הטיפול בהם.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

למה חשוב לבצע בדק בית בעפולה לפני כניסה?

לבדק בית בעפולה יש חשיבות מאוד גבוהה לפני כניסה לבית, כאשר נכנסים לבית חדש או ישן צריך לבדוק ולוודא שהבית תקין למגורים, שאין בעיות בצנרת, שאין בעיות בחשמל וכדומה. לכן, לפני הכניסה יש לבדוק האם הבית תקין למחייה ומגורים ובמידה ולא, יש לנו דו''ח מפורט שנוכל להגיש לקבלן או לבעל הבית הקודם על מנת שיתקן את כל הליקויים.