שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בחיפה

רוצים להזמין בדק בית בחיפה? בעמוד תראו מה הוא כולל, מה המחיר ומתי כדאי להזמין? בנוסף תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר ולחסוך בעלות.

מתי נרצה להזמין בדק בית בחיפה?

לא בטוחים מתי כדאי להזמין בדק בית בחיפה? נחלק את זה לשני מקרים. מקרה ראשון שבו מדובר על דירה חדשה מקבלן. במקרה הזה כדאי להזמין בדק בית אחרי שהדירה קיבלה טופס 4 לאישור אכלוס, אבל לפני הכניסה לדירה עצמה - בשלב פרוטוקול המסירה הראשוני. הסיבה לכך היא שזה מאפשר לקבלן זמן לתקן את הליקויים לפני ששמתם רהיטים, מה שמקשה על התיקון ועל בדק הבית.

 

במקרה של דירה קיימת שאתם רוצים לקנות דירה מומלץ להזמין שירותי בדק בית לפני החתימה על החוזה. דבר ראשון זה יעזור לכם להבין את מצב הנכס שאתם רוצים לקנות ובמידת הצורך לבקש לשלם מבעל הנכס לתקן את הליקויים לפני הקנייה. בנוסף זה יעזור להבין את המחיר הראוי עבור הנכס.

 

בדק בית בחיפה

כמה עולה בדק בית בחיפה? ראו מחירון

מחיר בדק בית בחיפה משתנה בהתאם לגודל הדירה. הוספנו לכם מחירון שיעזור לכם להבין. לחלופין תוכלו לראות מחירי בדק בית נוספים.

מחירון בדק בית בחיפה

כמה עולה בדק בית בחיפה לדירת 4 חדרים?

דירה עד גודל 100 מ"ר.


1,400 - 1,600 ש"ח
מחיר בדק בית לדירה 5 חדרים בחיפה

עד גודל 150 מ"ר.


1,600 - 1,800 ש"ח
כמה עולה בדק בית לבית פרטי

המחיר משתנה בהתאם לגודל הבית.


1,500 - 2,200 ש"ח

הדפס מחירון

מה בודקים בבדק בית בחיפה?

בדק בית בחיפה כולל בדיקות של המערכות הבסיסיות בבית:

  • בדיקה של מערכת החשמל
  • בדיקה של מערכת האינסטלציה
  • בדיקה של האיטום ונזילות
  • בדיקה של הקירות והריצוף

עשיתם בדק בית בחיפה ונמצאו ליקויים? פעלו כך

שוב צריך לחלק את הסיטואציה ל-2. אם מדובר בדירה חדשה מקבלן, בין אם קיים אכלוס או לא קיים אכלוס, תדעו שיש קודם כל תקופת בדק שבה הקבלן חייב לתקן כל ליקוי מבלי שתצטרכו להוכיח אותו. בנוסף בהתאם למערכות הבית השונות אתם מקבלים אחריות למספר שנים. אם מדובר בבדק בית לדירה יד שנייה אז פשוט פנו לבעל הכנס על מנת שיתקן את הליקויים או לחלופין יוריד במחיר הדירה.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

השוו בין חברות בדק בית בחיפה

כמו שראיתם מחיר בדק בית בחיפה משתנה בהתאם לגודל הדירה, אבל לא רק - הוא גם משתנה בהתאם לחברת בדק הבית. לא כל חברת בדק בית בעיר תיקח לכם מחיר זהה עבור הבדיקה ולכן מומלץ לבצע השוואת מחירים.

 

התקשרו לפורטל בדקליק או השאירו פנייה וקבלו עד 3 הצעות מחיר מחברות בדק בית בצפון שעובדות בחיפה. זאת על מנת שתוכלו להשוות ביניהן ובין הצעות המחיר שהן נותנות לכם ולבחור את חברת בדק הבית הטובה ביותר לדעתכם.