שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בחדרה

במאמר זה תקראו מתי יש לבצע בדק בית בחדרה, על עלות בדיקה זו, מה בודקים במסגרת הליך זה, מהו דו"ח בדק בית ואיך תוכלו להשוות במחירים דרך פורטל בדקליק ולחסוך - קראו וגלו.

מתי נבצע בדק בית בחדרה?

הליך בדק בית בחדרה נבצע במקרים הבאים:

 • לפני רכישת דירה יד שניה - לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה רכישה של דירה קיימת מאדם פרטי, מומלץ שתבצעו הליך בדק בית כדי לוודא כי מדובר בנכס תקין וראוי למגורים וכזה שיהיה שווה את המחיר שדורשים עליו.
   
 • לפני רכישת דירה חדשה - גם כאן חשוב מאוד לבצע בדק בית על דירה חדשה מקבלן מפני שגם כאן, חשוב לוודא כי הליך הבנייה של הנכס בוצע כהלכה ושהוא תואם את הפרטים המצויינים בחוזה הרכישה.

  במקרה של דירה חדשה מקבלן, תוכלו לממש את זכותכם לתיקון הליקויים שאותרו בנכס על חשבון קבלן הבנייה.
   
 • לאחר זכייה בדירת "מחיר למשתכן" - אם זכיתם - ברכות! אך חשוב שתדעו כי גם בדירה חדשה של מחיר למשתכן עשויים להתגלות ליקויים מפני שקבלנים רבים שאחראיים על פרוייקטים מסוג זה נוטים "לחפף" בהליכי הבנייה ולכן דעו כי במידה ותבצעו בדק בית ויתגלו ליקויים - תוכלו לדרוש מקבלן הבנייה שיתקן אותם על חשבונו.
   

בדק בית בחדרה

מחיר בדק בית בחדרה

מחיר בדק בית בחדרה נע בין 1,400 - 1,600 ש"ח בעבור נכס בן 4 חדרים ועד לגודל של כ- 100 מ"ר. קחו בחשבון שמחיר זה עשוי להתייקר במידה ומדובר בנכס גדול יותר.


מחיר ממוצע לבדק בית בחדרה

מחיר ממוצע לבדק בית בחדרה: ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

אילו בדיקות מתבצעות במסגרת בדק בית בחדרה?

במסגרת הליך בדק בית בחדרה הבודק יסרוק את הבית ויבצע בדיקות שונות שחלקן כלולות במחיר וחלקן ניתנות לביצוע בתוספת תשלום, מתחת נציג את סוגי הבדיקות הנפוצות:

 • בדיקת איטום - בדיקת איטום נועדה לוודא כי שכבות האיטום הן בגג הנכס והן בקירות החיצוניים של הנכס תקינים ועמידים בפני מזג האויר החורפי הכולל גשמים וסופות. במסגרת בדיקה זו הבודק יציף את גג הבית בכמות גדולה של מים ע"מ לאתר איזורים מטפטפים, הוא אף עשוי להשתמש במצלמה טרמית המזהה איזורים לחים בקירות.
   
 • בדיקת קרינה - בהליך בדיקה זו, הבודק יבחן שני סוגים של קרינה: קרינה אלקטרומגנטית שמקורה מעמודי החשמל, מוצרי חשמל ומנועי מזגנים וקרינה סלולרית שמקורה באנטנות של חברות הסלולר, מכשירי סלולר ותחנות רדיו.

  מטרת הבדיקה היא לוודא שכמות הקרינה שנבדקת אינה עולה על הרמה המותרת וכי שטח הבית נחשב לבטיחותי.
   
 • בדיקת אינסטלציה - בבדיקת אינסטלציה הבודק יבחן את האמצעים המספקים זרימת מים בבית, כגון: חדרי רחצה, ברז במטבח, זרם המים בשירותים ועוד. מטרת בדיקה זו היא לוודא שזרימת המים ואיכות המים תקינים וראויים לשימוש ואף לוודא שהכלים הסניטריים המספקים אותם (ברזים, שירותים, מקלחת) תקינים גם הם.
   
 • בדיקת חשמל - במסגרת בדיקת חשמל הבודק יבצע בדיקה של כל מערכת החשמל בנכס, כגון: חוטי חשמל, נקודות חשמל ומחוצה לו כגון: ארון חשמל המשוייך לנכס, עמדת כיבוי אש, הוא גם עשוי לבצע לבקשתכם בדיקת עומס של החשמל אך קחו בחשבון שהיא אינה נכללת בבדיקת החשמל הסטנדרטית וניתנת בתשלום נוסף.
   
 • בדיקת רטיבות - הבודק יסרוק את קירות הבית באמצעות מצלמה טרמית שתפקידה לאתר איזורים לחים בקיר, במידה ויצליח לאתר איזורים רטובים - הדבר עשוי להעיד על נזילה המצוייה בצנרת החבוייה בין הקירות.

 

סוג בדק הבית מדוע יש צורך בכך?
בדיקת איטום לוודא שלא תהיה חדירת מי גשמים בחורף
בדיקת קרינה לוודא שרמות הקרינה בטווח המותר
בדיקת אינסטלציה לוודא שהצנרת ואיכות המים תקינים
בדיקת חשמל לוודא שמערכת החשמל עומדת בתקנים
בדיקת רטיבות לוודא שלא קיימת רטיבות בקירות שמקורה בנזילה בצנרת

השוו בין חברות בדק בית בחדרה וחסכו!

הליך רכישת דירה בישראל עשוי הינו יקר מאוד וכדי להבטיח לכם שתקבלו את התמורה השווה לעלות ששילמתם מומלץ שתסתייעו קודם לכן בבודק מוסמך שיאמת את תקינות המערכות שבנכס הפוטנציאלי. דרך השארת פרטים תוכלו לקבל מפורטל בדקליק עד 3 חברות בדק בית בחדרה, שביניהן תוכלו לבצע השוואת מחירים ולחסוך בזמן ובכסף.

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

מהו דו"ח בדק בית?

דו"ח בדק בית הוא מסמך שמספק הבודק שביצע עבורכם את הבדיקה ובו הוא מציין את הממצאים שגילה. במידה ואותרו ליקויים הוא יציין אותם וירשום דרכים לתקן אותם או למזער אותם. בעזרת דו"ח בדק בית בחדרה - יכול הקונה העתידי לדרוש מהאחראי על הנכס הנוכחי (קבלן/ מוכר פרטי/ חברת נדל"ן) לתקן את הליקויים כתנאי לרכישת הנכס.