שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בתל אביב

קניתם דירה? צריכים לבצע בדק בית בתל אביב? במאמר זה תוכלו לקרוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו שירותי בדק בית על מנת לוודא שהבית שלכם תקין לגמרי לפני שאתם רוכשים אותו.

כמה עולה בדק בית בתל אביב?

מחיר בדק בית בתל אביב הוא 1,500 ש''ח בממוצע לדירה 4 חדרים. טווח המחירים נע בין 1,400 - 1,600 ש''ח. שימו לב, מחיר בדק הבית משתנה בין גודל הבית אשר אותו צריך לבדוק. תוכלו לראות מחירון מפורט כאן.

 

מחיר ממוצע לבדק בית בתל אביב

מחיר ממוצע לבדק בית בתל אביב : ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

מתי נבצע בדק בית בתל אביב?

ישנם כמה סיבות בהם נצטרך לבצע בדק בית בתל אביב. 

 • קניית בית חדש - קניתם בית חדש מהקבלן? הזמינו שירותי בדק בית על מנת שתוכלו לבדוק האם ישנם ליקווים אשר צריך לתקן. נכון שזו דירה חדשה, אבל אולי תתפלאו שיש המון ליקויים בדירות חדשות, לכן מומלץ לבצע בדק בית על מנת שתוכלו להגיש לקבלן דו''ח מפורט על הליקויים ומה עליו לתקן.
   
 • קניית דירה יד 2 - קניתם דירה יד 2 ? דעו שכדאי ואפילו כדאי מאוד להזמין שירותי בדק בית בתל אביב על מנת לבצע בדיקה מקיפה לדירה. בדיקה זו מתבצעת על מנת שתוכלו לדעת את מצבה של הדירה והאם יש לבעל הדירה ליקויים חמורים שעליו לתקן לפני מסירת המפתחות.

 

בדק בית בתל אביב

בדק בית בתל אביב, מה בודקים?

אז מה בודקים בבדק בית בתל אביב? הנה כל הדברים שחברת הבדק בית תבדוק:

 • בדיקת קרינה - כאשר מבצעים בדיקת קרינה, מומלץ לדעת שישנן 2 בדיקות, בדיקה אלקטרומגנטית ובדיקת קרינה סלולרית. אלקטרומגנטית בודקת קרינה שנובעת ממכשירי חשמל, אנטנטות ועוד. ובדיקת קרינה סלולרית נובעת ממכישירים סלולריים, רדיו וכדומה.
   
 • בדיקת קירות ורצפה - בבדיקה של הקירות והרצפה הבודק יבדוק האם ישנם סדקים בקירות ברובה וברצפה.
   
 • בדיקת ממ''ד - הבודק יוודא שאכן הממ''ד אטום לגמרי והאם הוא עומד בכל התקנים של המדינה.
   
 • בדיקת דוד שמש - על הבודק לבדוק גם את דוד השמש ולבדוק האם הוא מותקן כראוי ועובד בצורה תקינה.
   
 • בדיקת ליקויי בנייה - על המהנדס שמבצע את בדק הבית לבצע בדיקת ליקויי בנייה בעזרת לייזר על הקירות חלונות והרצפה על מנת לוודא שהכל בנוי לפי התקנים.
   
 • בדיקת אינסטלציה - הבודק יבצע בדיקה לצנרת על מנת לוודא שהיא תקינה. הבודק יבצע בנוסף בדיקה גם לכלים סניטריים כגון שירותים, מקלחת וכדומה.
   
 • בדיקת חשמל - על הבודק לבצע בדיקה למערכות החשמל וללוח החשמל בבית.
   
 • בדיקת איטום - בדיקה זו הינה בדיקה חובה על מנת לוודא שהבית מוכן לחורף ושאין בעיות איטום.

איך תפעלו אם נמצאו ליקויים?

 עשיתם בדק בית בתל אביב ונמצאו ליקויים? על מנת שתדעו איך לפעול יש להבין את 2 הסיטואציות. במידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן ואתם עדיין בתקופת הבדק, על הקבלן לתקן את כל הליקויים ללא צורך בהוכחות מהצד שלכם שמדובר פה בליקוי של הקבלן ולא ליקוי שאתם גרמתם לו. הסיטואציה השניה - עומדים לקנות דירה יד 2 ובדק הבית מראה שיש ליקויים? עליכם לדבר עם בעל הבית ולבקש ממנו לתקן את הליקויים או להוריד את המחיר.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

השוואת מחירים בין חברות בדק בית בתל אביב

בפורטל בדקליק משוווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר בקלות ובמהירות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר לבדק בית בתל אביב! מכאן, כל מה שנשאר לכם לעשות הוא לבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף!