שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בראשון לציון

רוצים לעשות בדק בית בראשון לציון? בעמוד תראו מה המחיר, מה הוא כולל וגם תוכלו לחסוך במחיר הסופי.

כמה עולה בדק בית בראשון לציון?

מחיר בדק בית בראשון לציון משתנה בהתאם לסוג הבדיקות שתרצו לעשות וגודל הדירה שלכם. לצורך דוגמה ניקח בדק בית סטנדרטי שלא כולל שירותים נוספים ולגודל של בית 4 חדרים 100 מ"ר. המחיר במקרה הזה יהיה 1,400 - 1,600 ש"ח. תוכלו לראות מחירים נוספים של בדק בית במחירון.

 

מחיר בדק בית בראשון לציון לדירת 4 חדרים

מחיר בדק בית בראשון לציון לדירת 4 חדרים: ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

מתי נרצה להזמין בדק בית בראשון לציון?

ישנם 3 מקרים שבהם נרצה להזמין בדק בית בראשון לציון:

 • לפני קניית דירה קיימת: אם אתם רוצים לקנות דירה קיימת אתם בטח לא רוצים להיכנס לדירה או להתחיל להשכיר אותה רק בשביל לגלות שהבעלים הקודמים השאירו אותה במצב בעייתי כמו בעיות בצנרת או במערכת החשמל. לכם חשוב להזמין בדק בית לפני קניית דירה חדשה ולוודא שאתם מקבלים דירה במצב טוב.
   
 • לפני קבלת דירה מקבלן: דירה מקבלן היא חדשה, אז לא אמורות להיות שום בעיות, נכון? בתיאוריה זה אולי נכון, אבל בפועל גם קבלנים הם בני אדם שעושים טעויות, ויותר מזה הם לא מבצעים את כל הבנייה בעצמם, הרי יש הרבה קבלני משנה. לכן כדאי להזמין בדק בית גם לפני קבלת דירה מקבלן.
   
 • אחרי זכייה במחיר למשתכן: זכיתם במחיר למשתכן בראשון לציון? מזל טוב! עם כל השמחה לפעמים נוטים לשכוח מכל הדברים שצריך לעשות, אבל בדק בית בראשון לציון זה לא משהו שצריך לדלג עליו. כמו שאמרנו במקרה של דירה מקבלן (הרי זו דירה מקבלן) - שגיאות קורות.

אילו בדיקת מתבצעות כחלק מבדק בית בראשון לציון ואיזה לא?

בדק בית בראשון לציון יכלול בדיקות סטנדרטיות שהן הכרחיות למחייה, אבל אם תרצו לעשות בדיקות נוספות כמו בדיקת רעש הן יתבצעו בנפרד. מה בודקים בבדק בית סטנדרטי?

 • איטום: בדיקה של האיטום בגג, בקירות, בחלונות ועוד. זה בדיקה שמוודאת שבחורפים לא יהיו לכם נזילות.
   
 • אינסטלציה: בדיקה של האינסטלציה הקיימת כולל בדיקה של הצינורות, דוד חימום, רטיבות בקירות או בגג ועוד.
   
 • חשמל: כחלק מבדק בית בראשון לציון חובה לבדוק את מערכת החשמל ולוח החשמל. בדיקה זו כוללת בדיקת עומס, בדיקת הארקה ועוד.
   
 • ליקויי בנייה: האם יש בעיות בשלד הבית? זה בהחלט משהו שצריך לוודא. הבדיקה מתבצעת בעיקר באמצעות מכשיר לייזר.
   
 • קירות ורצפה: גם הבדיקה של הקירות והרצפה כלולות כחלק מבדק בית בראשון לציון. הבדיקה כוללת בדיקה של סדקים בקירות ורובה של הריצוף.

לפני הזמנת בדק בית בראשון לציון, בררו לגבי הדו"ח

אמנם רוב חברות בדק הבית בראשון לציון יעשו זאת בלי שתצטרכו לבקש, אבל בשביל להיות בטוחים מומלץ לוודא שאתם מקבלים דו"ח שכולל את כל הליקויים, איך ניתן לתקן אותם כמה זה אמור לעלות ועוד. את הדו"ח הזה צריך להגיש לקבלן או לבעל הדירה במקרה של דירה קיימת ולבקש מהם לתקן אותם.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

השוו בין חברות בדק בית בראשון לציון וחסכו

בדק בית בראשון לציון יכול להיות יקר, אבל חשוב להגיד שהמחיר הוא לא קבוע. כמובן הוא משתנה בהתאם לגודל הבית, אבל הוא משתנה גם בהתאם לחברת בדק הבית. לא כל חברת בדק בית בעיר לוקח מחיר זהה, לכן אם תבצעו השוואת מחירים תוכלו לחסוך משמעותית במחיר.