שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בנתניה

מעוניינים לקבל תמונה מדויקת של מצב הדירה או הנכס? הזמינו כעת שירותי בדק בית בנתניה ותוכלו לקבל דו"ח מפורט לאחר איתור וזיהוי ליקויים מכל סוג. דרך האתר, ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר מחברות הפועלות בעיר ובאזור השרון.

מתי נזמין שירות של בדק בית בנתניה?

שירותי בדק בית נדרשים כאשר רוכשים דירה חדשה מקבלן אך גם לפני רכישה של דירה יד שנייה. מטרת הבדיקה היא לאתר ליקויים כאלה ואחרים בתשתית המבנה ובמערכות שונות כמו מערכת החשמל, צנרת המים, האיטום במבנה וכדומה.

 

שירותי בדק בית בנתניה עשוי לחסוך לכם הפתעות בהמשך ובמקרים רבים גם יסייע בהוזלת המחיר של הדירה וזאת בעקבות הדו"ח המסכם אשר יפרט את עלות התיקון המשוערת לליקויים שנמצאו, מה שבמקרים רבים יקוזז מעלות העסקה.

 

בדק בית בנתניה

מחיר בדק בית בנתניה

המחיר הממוצע בעבור בדיקת בדק בית בנתניה, עומד על 1,500 ש"ח. מחיר זה מתייחס לבדיקה בדירת 4 חדרים אשר גודלה הוא כ-100 מ"ר. טווח המחירים נע בין 1,400 ל-1,600 ש"ח.

 

מחיר בדק בית בנתניה והסביבה

מחיר בדק בית בנתניה והסביבה: ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

 

 • המחיר עשוי להשתנות בעקבות מצב הדירה ולרוב בדירות חדשות המחירים יהיו נמוכים יותר.
 • המחיר מתבסס על הצעות אמיתיות אך אינו מחייב את חברות בדק הבית.

בדק בית בנתניה מה בודקים?

כשמבצעים בדק בית בנתניה הבודק הולך לבדוק את הדברים הבאים:

 • בדיקות איטום - המטרה של בדיקה זו היא לבדוק את רמת האטימות של הבית. ובגדול, לבדוק שהבית שלכם תקין ועמיד לחורף הבא.
   
 • בדיקות חשמל - בזמן תהליך הבדק בית, חלק מהדברים שחובה לבדוק זה מערכת החשמל ולוח החשמל.
   
 • בדיקת דוד שמש - הבודק יבצע בדיקה גם לדוד שמש על מנת לוודא שהכל שם מחובר ומותקן באופן תקין וכמובן על מנת לבדוק שהוא אכן עובד ומחמם.
   
 • בדיקת אינסטלציה - מטרתה של בדיקת אינסטלציה היא לוודא שהצנרת שקיבלתם תקינה ולא תעשה לכם בעיות ותקלות בעוד זמן מה. בין היתר, הבודק גם יבצע בדיקות לכלים סניטריים.
   
 • בדיקת קירות ורצפה - הבודק יבצע בדיקה קפדנית ומעמיקה למרצפות ולכלל הקירות על מנת לוודא שאין סדקים ושהכל ישר.
   
 • בדיקת ממד - כיום על כל בית להיות ממוגן. מטרת הבדיקה היא לוודא שהכל בממד תקין ועומד בכל התקנים.
   
 • בדיקת קרינה - יש 2 סוגים של בדיקות קרינה, אלקטרומגנטית וסלולרית. הבודק יבצע בדיקת קרינה בבית על מנת לוודא שהכל תקין (ושלא יגדל לכם זנב wink).
   
 • בדיקת ליקויי בנייה - המהנדס יבצע בדיקה באמצעות לייזר לקירות, חלונות ורצפה על מנת לוודא שהכל בנוי לפי התקן.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

כך תבחרו חברת בדק בית בנתניה

רבים מאיתנו עשויים להתלבט בנוגע לחברת בדק הבית שתספק את השירות וזאת מאחר ולא תמיד נדע להבדיל בין החברות ומה שהן מציעות. להלן מספר פרמטרים שכדאי לבחון לפני שמקבלים החלטה אודות חברת בדק בית בנתניה:

 • מחיר השירות: עלות הבדיקה היא ללא ספק פרמטר מרכזי וחשוב בתהליך ההחלטה. נרצה לדעת כי אנו משלמים מחיר הוגן והגיוני ולא מחיר גבוה מטווח העלויות המשוער בשוק. תוכלו לבחון את המחירים בצורה מעמיקה יותר בעמוד שכתבנו על מחיר בדק בית אך כדאי גם להשוות מחירים ולקבל הצעות אמיתיות, בהתאם לגודל הנכס שלכם וסוג הבדיקות הנדרשות.
   
 • מומחיות החברה: בדק בית זה למעשה שם כולל למספר בדיקות ולכן כדאי לוודא שהחברה מבצעת את כל סוג הבדיקות הנדרשות לכם וזה כולל בדיקת איטום, בדיקה של הצנרת ואיתור נזילות ורטיבויות בנכס, בדיקת רעש וכמובן בדיקות למערכת החשמל.
   
 • הנפקת דו"ח: כיום נדיר מאוד למצוא חברות אשר לא מספקות דו"ח מפורט בסיום העבודה אך אנו בכל זאת ממליצים לוודא זאת. הדו"ח מפרט את מצב הדירה ונותן אינדיקציה אמיתיות בנוגע לשווי שלה וההשקעות העתידיות הנדרשות מהרוכש.
   
 • זמינות החברה: אם אתם זקוקים לשירות באופן דחוף, כדאי לציין זאת בפני החברה ולראות האם ניתן לקבוע איתה מועד כבר בשבועות או בימים הקרובים. יש לזכור כי התהליך כולל את הביקור בנכס אך גם את הנפקת הדו"ח בתום העבודה, מה שלעיתים מעקב את הזמנים בכמה ימים נוספים.

 

חברת בדק בית בנתניה

שירותי בדק בית בנתניה - סוגי הבדיקות:

אפשר להגיד כי שירותי בדק בית בנתניה מתחלקים ל-2 חלקים, כאשר החלק הראשון הוא בדיקה ויזואלית בדירה ובדיקה מבנית. בבדיקה הויזואלית, יש להסתכל על קירות הבית ולנסות לזהות התקלפות של הצבע, התפתחות של עובש, פתחים בקרבת החלונות ונזקים מכל סוג. לעומת זאת בבדיקה המבנית, נהוג להשתמש בכלים מתקדמים כמו מצלמה טרמית לאיתור נזילות בקיר או מד לחות, כך שיהיה ניתן להסיק מסקנות מדויקות יותר אודות מצב הדירה.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

מחפשים חברת בדק בית בנתניה? השוו וחסכו!

הדרך הטובה ביותר למציאת שירותי בדק בית מומלץ בנתניה היא השוואת מחירים ובדיקה של מספר הצעות שונות. בשיטה זו, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בתוך דקות ספורות, בהתאם לעבודה הספציפית הנדרשת לכם, כמו גם סוג וגודל הנכס. השאירו פנייה כאן אצלנו באתר ונחזור אליכם עוד היום עם כל המידע הרלוונטי.