שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית ביהוד

אתר בדקליק הינו פורטל מציאת והשוואת חברות בדק בית ביהוד, כאשר המטרה היא להוזיל עלויות וכן לאתר את אנשי המקצוע המומלצים ביותר באזור המגורים שלכם.

מה חברת בדק בית ביהוד מבצעת?

חברת בדק בית ביהוד מבצעת כמה סוגים שונים של בדיקות מקיפות של מבנים על סוגיהם, החל מדירות פרטיות, דרך נכסים מסחריים וכלה במשקים חקלאיים אשר כוללים תשתיות שונות. בין אם אתם מעוניינים להזמין בדק בית עבור נכס מסוג כזה או אחר, בד"כ המטרה תהיה לאתר ליקויים אשר עשויים להוות סיכון בטיחותי או להוביל לנזקים כספיים. בדק בית כולל, בין היתר, את הבדיקות הבאות:

 • בדיקה של שלד המבנה, לרבות בדיקת עמודים תומכים, קורות, רצפות, תקרות וקירות.
 • ביצוע בדיקת רעש בבית באמצעות מכשירים מתקדמים
 • בדיקה של תשתיות, כולל צנרת מים, ביוב, גז וחשמל.
 • בדיקת איטום, כולל גג, קירות חיצוניים ופנימיים, חלונות ותריסים.

יש לציין, במקרים מסוימים הבדיקה עשויה לכלול גם את מערכת המיזוג, כולל יחידות פנימיות וחיצוניות, צנרת ומערכות בקרה.

 

בדק בית ביהוד

עבור מי בדק בית מומלץ ביהוד?

מצד אחד, בדק בית מומלץ ביהוד לכל מי שמתכננים לרכוש נכס, אך מצד שני, בדיקה זו במקרים רבים מוזמנת גם ע"י מוכרי הנכס עצמם. בין אם מדובר בדירה יד 2 או בדק בית לדירה חדשה מקבלן, הן מוכרי וכן רוכשי הנכס עשויים להזמין את הבדיקה עקב הסיבות האלו:

 • מוכרי הנכס: בדק בית מומלץ ביהוד כדי לאפשר להם לקבל החלטה מושכלת יותר לגבי רכישת הנכס, וזאת ע"י גילוי ליקויים שעשויים להוות סיכון בטיחותי ואו כספי.
   
 • רוכשי הנכס: עשויים להזמין את הבדיקה טרם הוצאת הנכס למכירה בשוק, מה שיאפשר לאתר מראש ליקויים, לתקנם ובכך להעלות את שווי הנכס.

מחיר בדק בית ביהוד וכיצד נקבע

באופן כללי, ומבלי להתייחס ספציפית לסוגי בדיקות שונות אשר משתנות בהתאם לדרישות הלקוח, מחיר בדק בית ביהוד נע בין כ-1,500 ₪ ל-2,200 ₪. בד"כ, המחיר נקבע בהתאם להיבטים הבאים: סוג הנכס והגודל שלו, מיקום הנכס, גיל הנכס והמצב התחזוקתי הכולל שלו וסוגי הבדיקות. מכיוון שהעלויות די דינמיות בהתאם לגורמים הנ"ל, חשוב לערוך השוואת מחירים בין חברות בדק בית מומלצות ביהוד והאזור.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

ממה להיזהר בחיפוש חברת בדק בית ביהוד?

בסופו של דבר, עבודה לא מקצועית או לא מקיפה מספיק עשויה להוביל לכך שחברת בדק הבית תפספס ליקויים שונים, מה שכמובן יתבטא אצלכם בכיס במקרה הטוב. במקרה הטוב פחות, אתם תרכשו, לא ביודעין, נכס מסוכן ברמה הבטיחותית שלו. זו הסיבה לכך שחשוב לאתר חברה לפי 3 הפקטורים הבאים:

 • חפשו חברות עם ניסיון, מוניטין רב שנים וכאלו אשר מגיעות עם המלצות מאת לקוחות.
 • בצעו השוואת מחירים בין חברות בדק בית ביהוד, מה שיכול להוזיל עלויות באופן דרמטי.
 • חפשו את חברת בדק הבית באופן מקומי, קרי באזור מגוריכם.

אם תעקבו אחרי 3 ההמלצות האלו לעיל, תוכלו למצוא את החברה המקצועית במחיר הנכון לכם בכיס. אם אתם צריכים סיוע במציאת החברה הנכונה, צוות בדקליק ישמח לספק לכם מענה מקיף, לסייע לכם בהשוואת מחירים ועוד