שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בהוד השרון

רוצים לדעת בדיוק מה המצב של הבית שלכם? במאמר זה תוכלו לדעת כל מה שתצטרכו לפני שתזמינו שירותי בדק בית בהוד השרון. ובנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולחסוך בכסף!

כמה עולה בדק בית בהוד השרון?

מחיר בדק בית בהוד השרון הוא 1,500 ש''ח לדירה 4 חדרים. טווח המחירים הוא 1,400 - 1,600 ש''ח. יש לציין שמחיר בדק בית משתנה בין גודל הבית. ראו מחירון מפורט לבדק בית.

 

מחיר ממוצע לבדק בית בהוד השרון

מחיר ממוצע לבדק בית בהוד השרון: ₪1,500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

איך מתבצע בדק בית בהוד השרון?

כאשר עושים בדק בית בהוד השרון ישנן כמה בדיקות סטנדרטיות שחייבים לבצע אותם מכיוון שהן הכרחיות לבדיקה, במידה ותרצו לעשות עוד בדיקות בנוסף לבדק הבית כמו בדיקת גז ראדון או בדיקה רעש, תוכלו לבצע בתוספת תשלום.

 • בדיקות חשמל - כאשר עוברים לבית, כחלק משירותי בדק בית חובה לבדוק את מערכות החשמל ואת לוח החשמל. 
   
 • בדיקות איטום - בדיקת איטום הינה בדיקה חובה על מנת שתוכלו לדעת האם הבית שלכם יכול לעבור את החורף בשלום.
   
 • בדיקת אינסטלציה - בבדיקה זו הבודק יבדוק את הצנרת על מנת לוודא שאתם מקבלים צנרת תקינה לחלוטין. בנוסף לצנרת, הבודק יבצע בדיקות גם לכלים סניטריים כגון - שירותים, ברזים וכדומה.
   
 • בדיקת קירות ורצפה - בבדיקה הזו הבודק יבצע בדיקה מעמיקה לרצפות לרובה ולקירות על מנת לוודא שהכל ישר ושאין סדקים.
   
 • בדיקת דוד שמש - על הבודק לבצע גם בדיקה לדוד שמש (במידה ויש) על מנת לוודא שהוא עובד בצורה תקינה.
   
 • בדיקת ממ''ד - כאשר בונים בית חדש, בכל בית חובה שיהיה ממ''ד. בבדיקה זו יש לבדוק שהוא אטום כמו שצריך ועומד בכל התקנים.
   
 • בדיקת ליקויי בנייה - המהנדס אשר יבצע בדק בית בהוד השרון יבדוק בלייזר את הרצפה, חלונות וקירות על מנת לוודא שהכל בנוי לפי התקן.
   
 • בדיקת קרינה - כאשר מבצעים בדיקת קרינה צריך לדעת שיש 2 סוגי בדיקות לקרינה, אלקטרומגנטית וסלולרית. קרינה אלקטרומגנטית מגיעה ממכשירי חשמל אנטנות וכדומה וסלולרית מגיעה ממכשירים סלולריים, רדיו ועוד.

 

בדק בית הוד השרון

השוואת מחירים לבדק בית בהוד השרון עושים בבדקליק

בפורטל 'בדקליק' משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר לבדיצוע בדק בית בהוד השרון. כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותקבלו את הצעות המחיר במהירות ובקלות. כל מה שישאר לכם לעשות הוא להשוות מחירים ולחסוך כסף!

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

מתי צריך לבצע בדק בית בהוד השרון 

קיימות כמה סיבות לבצע בדק בית בהוד השרון, אלו הנפוצות ביותר:

 • קניית דירה חדשה מקבלן - קונים דירה חדשה? היא אמורה להיות תקינה לחלוטין, אתם צודקים, אבל רק בתיאוריה. במציאות ישנן המון בעיות וליקויים, כן גם כשקונים דירה חדשה. בצעו בדק בית על מנת לוודא שהכל תקין ושאתם לא מקבלים דירה עם ליקויים.
   
 •  קניית דירה - לפני שאתם נכנסים לדירה שקניתם, עשו טובה לעצמכם ותבצעו בדק בית על מנת לוודא שבעל הבית הקודם משאיר את הדירה בצורה תקינה וללא ליקויים בצנרת או במערכות החשמל.

מזמינים בדק בית בהוד השרון? בדקו על הדו''ח

בחרתם חברה שתבצע לכם בדק בית בהוד השרון? מצוין, רק תוודאו שאתם מקבלים את הדו''ח שאומר מה הם הליקויים. נכון, רוב החברות יתנו לכם גם מבלי שתבקשו, אך עדיין מומלץ לוודא. את הדו''ח תצטרכו להגיש לקבלן במידה וישנם ליקויים שהוא צריך לתקן.