שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית במודיעין

בדק בית במודיעין - מתי צריך את השירות, מה הוא כולל, כמה עולה וכיצד נקבע מחיר בדק בית במודיעין? אם אתם תוהים כיצד למצוא חברה מקצועית לבדק בית באזור מודיעין, הגעתם למקום הנכון – המשיכו קריאה זריזה וחסכו עשרות אחוזים בעלות השירות, מידע מאת 'בדקליק'.

מתי ובאילו נסיבות צריך בדק בית במודיעין?

 • לפני שנעמיק בדקויות, נציין כי בדק בית במודיעין הוא שירות מומלץ לכל מי שמעוניינים לרכוש או למכור נכס מכל סוג. הנה הסיבות לכך:
 • מהצד של הקונה: בדק בית מאפשר לכם לוודא את מצב הנכס, כך שלא תרכשו חתול בשק.
 • מהצד של המוכר: בדק בית מאפשר לבדוק את מצב הנכס ולפיכך להכינו לקראת יציאה לשוק, לרבות תיקון ליקויים העשויים להוריד מהשווי שלו.

באופן כללי, חברת בדק בית במודיעין מומלצת במיוחד במקרים הבאים:

 • רכישת דירה ישנה או מוזנחת אשר מצריכה שיפוץ קומפלט או חלקי.
 • רכישת דירה או בית שנבנו על ידי קבלן לא מוכר או אחד שפשט רגל תוך כדי הבנייה.
 • רכישת דירה בבניין עם בעיות תכנוניות או מבניות, כמו גם חשש מפני חריגות בנייה.
   

בדק בית במודיעין

מה כולל בדק בית במודיעין?

בין אם אתם צריכים לבדוק נכס מסוג כזה או אחר, בדק בית במודיעין כולל בדיקה מקיפה של הנכס, מה שלרוב יבוצע על ידי מהנדס ואו מודד מוסמך. באופן עקרוני, ניתן להתאים את הבדיקה אישית כך שתכלול אבחונים מאוד מסוימים. עם זאת, ההמלצה היא לכלול את הבדיקות הבאות:

 

 • בדיקת מבנה הבניין - בדיקת שלד הבניין, קירותיו ורצפותיו, התקרות, הגג, התשתיות והמערכות השונות.
   
 • פנים הבית - בדיקה זו תכלול את חדרי הבית, הסלון, המטבח, חדרי האמבטיה, השירותים ועוד.
   
 • התשתיות - בדיקת מערכת החשמל, האינסטלציה, המיזוג והחימום, לרבות אמצעי הסקה מובנים במידה שיש כאלו בדירה.
   
 • איתור נזילות ובדיקת איטוםבדיקת איטום הגג, איטום הקירות והרצפות.


חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

מחיר בדק בית במודיעין – כמה עולה?

בין אם אתם מזמינים בדק בית במודיעין באמצעות בדקליק או דרך פלטפורמה אחרת, מחיר בדק בית במודיעין ינוע בדרך כלל בין כמה אלפי שקלים בודדים. בעוד שהמחיר הממוצע עומד על כ-1,500 ₪ בגין בדיקת דירה לפני קנייה בבניינים משותפים, מחיר הבדיקה יהיה גבוה יותר כאשר יהיה מדובר בבתים פרטיים, שטחים חקלאיים רחבים הדורשים התייחסות ייעודית, בתים עם חצרות גדולות הכוללות תשתיות מורכבות ועוד. באופן כללי, טווח המחירים עשוי לנוע בין 1,400 ועד ל-1,500 ש"ח.


מחיר בדיקת דירה במודיעין בממוצע

מחיר בדיקת דירה במודיעין בממוצע: ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

לסיכום, איך למצוא חברת בדק בית במודיעין בזול?

בעוד כי בדק בית מומלץ במודיעין למגוון בדיקות שונות, יש דרך אחת מומלצת למצוא חברת בדק בית במודיעין בזול, והיא – השוואת מחירים בין חברות מומלצות. בפורטל בדקליק, אתם יכולים לערוך השוואת מחירי בדק בית תוך כמה קליקים בודדים, מה שיחסוך בכיס יותר מכמה שקלים בודדים. במילים פשוטות, 2 דקות מזמנכם תמורת חיסכון של עשרות אחוזים בבדיקות בדק הבית השונות. אם אתם צריכים סיוע בהשוואת העלויות, צוות 'בדקליק' זמין בשירות הלקוחות הטלפוני למידע נוסף.