שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בירושלים

כאן תקראו כמה עולה הליך בדק בית בירושלים, על המקרים בהם יש לבצע אותו, מהו דו"ח בדק בית ואיך בהליך פשוט וחינמי בפורטל בדקליק תוכלו לקבל עד 3 חברות המתמחות בבדיקות מסוג זה וכך תוכלו לחסוך בזמנים ובכסף - קראו וגלו.

כמה עולה לבצע בדק בית בירושלים?

הליך בדק בית בירושלים נע לרוב בין 1,400 - 1,600 ש"ח וזאת בעבור ביצוע של מגוון בדיקות ע"י בודק מוסמך בנכס שגודלו עד 100 מ"ר. המחיר עשוי להתייקר במקרה ומדובר בנכס גדול יותר או במידה ותירצו לבצע בדיקות שאינן ניכללות בהליך בדק הבית הסטנדרטי, כמו: בדיקת גז ראדון ובדיקת רעש.

מחיר ממוצע לבדק בית בירושלים

מחיר ממוצע לבדק בית בירושלים: ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

באילו מקרים נבצע בדק בית בירושלים?

הליך בדק בית בירושלים מומלץ לבצע במקרים הבאים, עליהם נסביר מתחת:

 • לפני רכישת דירה מקבלן - לפני שאתם ממהרים לחתום על חוזה רכישה של דירה חדשה מקבלן, כדאי שתסתייעו בשירותי בדק בית בירושלים ע"מ לוודא כי הנכס אכן עומד בסטנדרטיים שהתחייב אליהם הקבלן בחוזה הרכישה וכדי לוודא שלא קיימים ליקויים כאלו המסכנים אתכם.

  במקרים בהם הבודק יגלה ליקויים בנכס (מערכת חשמל, מים, איטום וכד') - תוכלו לדרוש מהקבלן האחראי לתיקון שלהם על חשבונו.
   
 • לפני רכישת דירה יד שניה - במידה ואתם שוקלים לרכוש דירה מאדם פרטי, מומלץ לבצע הליך בדק בית ע"מ לשלול ליקויים שנוצרו הן בגלל הצטברות השנים והן בגלל הזנחה מכוונת של בעל הנכס הנוכחי. ע"י בדיקה זו תוכלו לדרוש מהבעלים הנוכחי בתיקון הליקויים שגילה הבודק מטעמכם.
   
 • לאחר זכייה במחיר למשתכן - אין ספק שזכייה בפרוייקט מחיר למשתכן עשוייה לשמח מאוד אך חשוב שתדעו כי היות ומדובר בפרוייקט בנייה הנחשב למוזל - דהיינו שגם הקבלנים האחראיים על הליך הבנייה עשויים לחפף בצורת הבנייה.

  בגלל שכך הדבר לצערינו, עשויים להתגלות לא מעט ליקויים ודעו כי תוכלו להסתייע בבודק מוסמך שיוכל לסרוק את שטחי הנכס ולוודא שהוא תקין למגורים או לחילופין, יוכל לחשוף ליקויים, שאותם תוכלו לדרוש מקבלן הבנייה לתקן על חשבונו.
   

בדק בית בירושלים

אילו סוגי בדיקות מתבצעות בהליך בדק בית בירושלים?

מתחת נציג בפניכם את הבדיקות הנפוצות הנכללות בהליך בדק בית:

 • בדיקת איטום - בהליך בדק בית מסוג זה - הבודק ירצה לוודא ששכבת האיטום המצוייה בגג הנכס (במידה ומדובר בדירה בקומה אחרונה או בבית פרטי) ובקירות החיצוניים של הנכס הינם אטומים ועמידים בפניי רטיבות שמקורה בגשמים בחורף. הוא יבצע הליך הצפה של גג הבית בכמות מים רחבה ויבדוק איזורים בהם מתרחשים טיפטופים.
   
 • בדיקת קרינה - בבדיקה זו, הבודק יבחון שני סוגי קרינה: קרינה אלקטרומגנטית (חשמלית) שמקורה במכשירי חשמל, מנועי מזגנים המצויים מחוץ לנכס ואף כבלי חשמל, הבדיקה השנייה היא בדיקת קרינה סלולרית שמקורה באנטנות סלולריות ובמיקרוגלים. במסגרת בדק בית זה הבודק יסרוק את הבית במכשירי ניטור ייעודיים והוא ינסה לאתר איזורים בעלי רמות קרינה גבוהות, במקרים כאלו הוא ימליץ לכם כיצד תוכלו להתמגן מפני קרינה.
   
 • בדיקת אינסטלציה - בבדיקת אינסטלציה הבודק יבחון את המתקנים שתפקידם לספק לכם מים, כגון: מקלחת, אמבטיה, כיורים ושירותים. הוא אף עשוי לבדוק את איכות המים עצמם ואם הם ראויים לשתייה ולשימוש. הוא אף עשוי לבצע צילום של קווי הביוב ע"י סיב אופטי בעל מצלמה.
   
 • בדיקת חשמל - הבודק יבדוק הן את מערכת החשמל בתוך הנכס, כגון שקעי חשמל, חוטי חשמל חשופים ובטיחות מערכת זו בבית שלכם. נוסף על כך הוא יבדוק את ארון החשמל שמחוץ לביתכם ע"מ לוודא כי הוא מספק עוצמת חשמל תקינה לגודל הנכס.

  הוא אף עשוי לבצע עבורכם בדיקת עומס חשמל המתבצעת ע"י שימוש במצלמה טרמית הבודקת איזורים בהם הטמפרטורות עולות וזאת כדי לאתר בזמן את האיזורים הבעייתיים וכדי למנוע הצתה חלילה.
   
 • בדיקת רטיבות - במסגרת בדיקה זו, הבודק יסרוק את כל קירות הנכס ע"מ לאתר איזורים הלוקים ברטיבות, הן כתוצאה משכבת איטום לקוייה והן בגלל נזילות שמקורן בצנרת החבוייה בין הקירות. גם הליך זה הוא יבצע ע"י מצלמה טרמית ואף באמצעות סיב אופטי, שאותו יוכל להשחיל לפנים הצנרת שבין הקירות שלכם - דבר שיאפשר תמונה מדוייקת באמצעות מצלמה המחוברת בקידמת הסיב.

 

סוג הבדיקה כיצד היא נבדקת? מדוע יש בה צורך?
בדיקת איטום שפיכה של מים על גג המבנה לוודא כי שכבת האיטום תקינה 
בדיקת קרינה מכשיר שמודד קרינה לוודא שרמת הקרינה תקינה באיזור הנכס
בדיקת אינסטלציה סיב אופטי לוודא שהמערכת המספקת מים לנכס תקינה
בדיקת חשמל  מצלמה טרמית, מכשיר "לופ טסטר" לוודא שמערכת החשמל תקינה ולא תגרום להצתה
בדיקת רטיבות מצלמה טרמית, סיב אופטי לוודא שהצנרת תקינה וללא נזילות

השוו בין חברות בדק בית בבדקליק וחסכו!

אז כמו שכבר קראתם - הליך בדק בית בירושלים נחשב לכזה שאין לפסוח עליו מפני שהוא זה שיקבע אם הנכס שברצונכם לרכוש מתאים למגורים והאם הוא עומד בשווי שמוצע עליו. לשם כך תוכלו להשאיר את פרטיכם בטופס מתחת ולקבל בחינם מפורטל בדקליק 3 חברות בדק בית בירושלים, שביניהן תוכלו להשוות במחיר אותה הבדיקה ולחסוך בזמני חיפוש ובכסף.

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

מה זה דו"ח בדק בית?

דו"ח בדק בית הוא מסמך רשמי שמספק בעבורכם הבודק האחראי לביצוע הליך בדק בית בירושלים (דו"ח זה קביל בבית משפט). במסמך זה הבודק יציין את ממצאי הבדיקה שביצע, את הליקויים שאותרו ואת הצעותיו לתיקון הליקויים.

 

יש לקחת בחשבון שקיימות בדיקות שניתנות לביצוע ע"י הלקוח באופן עצמאי כמו בדיקת גז ראדון אך החיסרון בביצוען באופן עצמאי הוא שבמידה ואכן תאתרו החרגות - הממצאים שתגלו לא יהיו קבילים בבית משפט ולא תוכלו לתבוע כהלכה את מי שאחראי בתיקון הליקויים כמו קבלן הבנייה של הנכס או בעל הנכס הנוכחי - מפני שהבדיקה לא בוצעה ע"י גורם מוסמך מלכתחילה.