שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בבאר שבע

קניתם בית? צריכים לבצע בדק בית בבאר שבע? בפורטל בדקליק תוכלו למצוא את כל המידע שתצטרכו לפני שתזמינו שירותי בדק בית! בנוסף, תוכלו לקבל כמה הצעות מחיר ולבצע השוואת מחירים ולחסוך כסף!

השוואת מחירים לבדק בית בבאר שבע

מחירים של בדק בית משתנים בהתאם לגודל הדירה ובין החברות השונות אשר מציעות שירותי בדק בית, לכן חשוב לבצע השוואת מחירים על מנת להוזיל כמה שאפשר בעלויות.

 

בפורטל בדקליק משווים וחוסכים! דרך הפורטל תוכלו לקבל עד 3 הצעות מחיר בקלות ובמהירות! כל שעליכם לעשות על מנת לקבל את הצעות המחיר הוא להשאיר פרטים או להתקשר אל המוקד שלנו ותוכלו לקבל את הצעות המחיר לבדק בית בבאר שבע עוד באותו היום! 

 

בדק בית בבאר שבע

כמה עולה בדק בית בבאר שבע והסביבה?

מחיר בדק בית בבאר שבע הוא 1,500 שח לדירה של 4 חדרים. טווח המחירים לבדק בית נע בין 1,400 ש''ח ל1,600 ש''ח. יש לציין שהמחיר הוא עבור בית בגודל של 4 חדרים, עבור בית גדול יותר המחיר יעלה בהתאם.

 

מחיר ממוצע לבדק בית בבאר שבע לדירה 4 חדרים

מחיר ממוצע לבדק בית בבאר שבע לדירה 4 חדרים: ₪1500

טווח מחיר גבוה ₪1600

טווח מחיר נמוך ₪1400

בדק בית בבאר שבע, מה צריך לבדוק?

בדק בית באר שבע כולל הרבה בדיקות. אלו הבדיקות של המערכות הבסיסיות אשר בודקים.

מדוע יש צורך לבצע בדק בית בבאר שבע?

יש צורך לבצע בדק בית בבאר שבע כאשר עוברים דירה וכאשר קונים בית חדש. עושים זאת על מנת לוודא שאתם נכנסים לבית אשר נמצא תקין וראוי למגורים. ומה לגבי דירה חדשה מקבלן? אולי תופתעו לגלות שגם בדירות חדשות מקבלן ישנם מקרים  בהם יש המון ליקויים ולכן יש צורך להיעזר בשירותי בדק בית

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

נמצאו ליקויים בבדק בית בבאר שבע? כך תפעלו

ביצעתם בדק בית בבאר שבע ונמצאו ליקויים? כך תפעלו. כאשר מדובר בדירה חדשה מקבלן יש להגיע אל הקבלן עם הדף אשר קיבלתם לאחר סיום הבדיקה של הבית, בדף רשום את כל הליקויים שנמצאו מאחר והקבלן נמצא בתקופה בדק עליו לתקן את הליקויים מבלי שאתם תצטרכו להוכיח שמדובר בליקויים אשר נגרמו על ידכם.

 

הסיבה השנייה היא כאשר קונים דירה יד 2. כאשר קניתם דירה יד 2 ונמצאו ליקויים, הגישו דף הבדיקה אל בעל הדירה ובקשו ממנו לתקן את הליקויים או לחילופין להוריד במחיר הבית.