שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית בדרום

השוו בין חברות המספקות שירותי בדק בית בדרום הארץ ובחרו בחברה שתספק לכם את השירות. ניתן לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות בצורה מהירה וללא כל התחייבות.

מוצאים בקלות חברת בדק בית בדרום

אם הגעתם לעמוד זה, סביר להניח שכבר הבנתם את החשיבות בביצוע בדק בית. כעת, כל שנותר לכם לעשות הוא לאתר חברת בדק בית בדרום שתבצע את העבודה ותנפיק בעבורכם דו"ח מפורט בסיום. אנחנו בפורטל 'בדקליק' נשמח לסייע לכם במציאת החברה המתאימה, בהתאם לסוג הבדיקות הנדרשות לכם, סוג הנכס והמועד שבו תתקיים הבדיקה.

 

בדק בית בדרום

כמה עולים שירותי בדק בית בדרום?

במחירון הבא, תוכלו לראות דוגמאות לעלויות של שירותי בדק בית בדרום הארץ, כולל התייחסות לגודל וסוג הנכס.

מחירון בדק בית בדרום הארץ

כמה עולה לבצע בדק בית לבית פרטי?

מחיר מדויק נקבע לפי מספר החדרים.


1,500 - 2,200 ש"ח
מחיר של בדק בית בדירת 4 חדרים

מתייחס לדירה שגודלה הוא כ-100 מ"ר.


1,400 - 1,600 ש"ח
ביצוע בדק בית בבניין עם 10 קומות

בדיקה בדירות וגם באזורי הבניין המשותפים.


6,000 - 10,000 ש"ח
מחיר משוער לבדק בית בפטנהאוז

המחיר כולל דו"ח מפורט בסיום הבדיקה.


1,800 - 2,000 ש"ח

הדפס מחירון

כיצד מתבצעת הבדיקה עצמה?

במהלך בדיקת בדק בית, מגיע הבודק אל הנכס ועובר בכל חדריו. הוא משתמש במכשירים מיוחדים אשר מסייעים לו באיתור הליקויים השונים כמו למשל מצלמה טרמית לזיהוי נזילות בקירות או בריצוף, מד לחות, מכשירים לבדיקת רמת הקרינה ועוד. בנוסף לבדיקות עם המכשור המתקדם, חברות בדק בית בדרום מבצעות גם בדיקות ויזואליות, בהן לא פעם יתגלו סימני עובש, רטיבויות, בעיות איטום ועוד.

מה לבדוק מול חברות בדק בית בדרום?

בבואכם לאתר חברה לביצוע בדק בית בדרום, כדאי לשאול אותה את השאלות הבאות:

  • מה הזמינות לביצוע העבודה? אם אתם זקוקים לממצאי הבדיקה בהקדם, כדאי לבדוק מתי החברה פנויה לביצוע העבודה וכמה זמן לוקח לה עד להנפקת הדו"ח עם המסקנות.
     
  • כמה עולה השירות ומה תנאי התשלום? האם המחיר כולל מע"מ? האם מדובר במחיר גבוה או הגיוני ביחס למחירי השוק? לשם כך מומלץ להיעזר גם בעמוד שכתבנו על מחירי בדק בית.
     
  • האם יש לחברה ניסיון בעבודה זו? במידה ואתם מבצעים בדק בית לדירה ישנה מאוד וברצונכם לבחון דברים ספיצפיים שאינם בהכרח כלולים בבדיקה הסטנדרטית, כדאי לבדוק עם לחברה יש ניסיון בעבודה זו והאם היא מחזיקה בציוד המתאים.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

בדק בית בדרום 

מחפשים שירות בעיר ספציפית בדרום? מעולה! ניתן למצוא דרכנו שירות בכל הערים בדרום, החל מהערים הגדולות ועד ליישובים ומושבים קטנים יותר. בנוסף, תוכלו לקרוא עוד מידע בעמודים שכתבנו על הערים הנפוצות ביותר: