שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית מחיר למשתכן

זכיתם במחיר למשתכן? ברכות! במאמר זה תקראו על הצורך בהליך בדק בית, על מחירי הליך זה, מהם הדברים שנבדקים, ואיך בהליך מהיר וחינמי תוכלו לקבל עד 3 בודקים מקצועיים ומוסמכים באיזורכם ולהשוות ביניהם - קראו וגלו.

מה זה בדק בית במחיר למשתכן?

רכישה של דירה במסגרת מחיר למשתכן אינה שונה מרכישה של דירה חדשה מקבלן ועל כן - היא מחוייבת לעמוד בכל התקנים שמציב החוק ובמידה ולא כך הדבר לאחר ביצוע הבדיקה - על הקבלן להביא לתיקון של הליקויים וזאת במסגרת אחריות הנקראת "תקופת בדק".

תקופת אחריות בדק בית נעה לרוב בין שנה לכ - שבע שנים על כשלים המתגלים בתוך הדירה, במידה ומדובר על כשלים שמקורם בצנרת - אחריות זו תהיה תקפה למשך של כ - 4 שנים.

 

משך תקופת אחריות לבדק בית במחיר למשתכן:
7 שנות אחריות 4 שנות אחריות שנה אחריות
גרף תקופת אחריות
⚠️ בעלי המקצוע אינם מחויבים לספק תקופת אחריות כלשהי, והיא ניתנת לשיקולם הבלעדי.

מחירים של בדק בית בפרוייקט מחיר למשתכן

מחירי בדק בית במחיר למשתכן הינם דומים בכללותם לבדיקת בדק בית בדירה חדשה מקבלן כי בשני המקרים מדובר בדירה חדשה ובשני המקרים חלה אחריות של הקבלן לתקן ליקויים במידה ואותרו על ידי הליך זה.

מחיר בדק בית נע בין 1,100 - 2,500 ש"ח וזאת בהתאם למספר החדרים. ככל שהדירה תכלול שטח מ"ר גבוה יותר - כך המחיר יתייקר.

מחירון בדק בית מחיר למשתכן

בדק בית לדירת 3 חדרים

מחיר בדיקה של ליקויי בנייה בדירה בגודל של עד 70 מ"ר.


1,200 - 1,400 ש"ח
כמה עולה בדק בית לדירת 4 חדרים?

הליך בדק בית לדירה בגודל 100 מ"ר.


1,400 - 1,600 ש"ח
מחיר בדק בית לדירה בת 5 חדרים

עלות בדיקת בדק בית בדירה בגודל של כ- 150 מ"ר.


1,600 - 1,800 ש"ח
בדק בית בדירת פנטהאוז

בדק בית לדירות גדולות במיוחד.


1,800 - 2,000 ש"ח
בדק בית בבית קרקע

מחיר בדק בית לדירות גן או בתי קרקע בגודל של כ- 200 מ"ר.


2,000 - 2,500 ש"ח

הדפס מחירון

מדוע מומלץ לבצע בדק בית במחיר למשתכן?

פרוייקט של מחיר למשתכן הוקם ע"מ לאפשר אופציות דיור במחירים מוזלים יותר, אבל מה שקורה בדרך זו היא שהקבלן שאחראי על הליך הבנייה עשוי "להוזיל" גם באיכות הבנייה של הדירות מפני שהמחיר המוזל נגזר ממנו גם ולכן, כדי להבטיח לכם כי מדובר בדירה התואמת את הנתונים הכתובים שלה וכזאת שעומדת בכל התקנים על פי חוק - מומלץ לבצע הליך בדק בית וזאת ע"מ להביא את הקבלן לתיקון הליקויים על חשבונו - במידה ומתגלים בבדיקה.
 

בדק בית במצלמה טרמית

בצעו בדק בית דרך פורטל בדקליק וחסכו

במידה וחתמתם על חוזה קנייה במחיר למשתכן, דעו כי ההליך לא נגמר ומומלץ לבצע הליך בדק בית, שעשוי לזכות אתכם בתיקון ליקויים אפשריים שבמסגרת אחריותו של קבלן הבנייה.

דרך פורטל בדקליק תוכלו להשאיר את פרטיכם ולקבל עד 3 בודקים מוסמכים, שביניהם תוכלו להשוות במחירי בדק בית ולחסוך הן בזמני חיפוש, בכסף ובלא מעט עוגמת נפש עתידית.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

מהם הדברים שנבדקים בבדק בית מחיר למשתכן?

כמו שכבר רשמנו מעלה - הליך בדק בית במחיר למשתכן אינו שונה בדבר מבדק בית בדירה חדשה מקבלן ועל כן נסביר לכם בקצרה על כך מתחת:

  • האם הדירה מותאמת לתוכנית שלה? - בעת שהנכם חותמים על חוזה עם הקבלן, עליו לספק לכם טופס המציג את התוכנית של בניית הדירה - חשוב שתצטיידו בטופס זה בעת שמגיע בודק לבדוק את הדירה שלכם מפני שאז הוא משווה בין נתוני הדירה הפיזיים לבין הטופס שהקבלן התחייב אליו.

    במידה וצצים הבדלים או חוסרים - הבודק יציין זאת בדו"ח בדק הבית, שבעזרתו תוכלו לפנות אל הקבלן בבקשה להוספה של ההחוסרים שנמצאו.
     
  • האם קיימים ליקויי בנייה? - במסגרת הליך בדק הבית, הבודק ישוטט בדירה שלכם ויברור כל פינה בה תוך שהוא מסתייע במיכשור מיוחד וזאת ע"מ לאתר ליקויים הגלויים לעין וכאלו שאינם (כמו במקרים של נזילות בתוך דופן הקיר).
     
ליקויים גלויים לעין ליקויים שאינם גלויים לעין
סדקים בקיר נזילה בין הקירות - נבדק ע"י מצלמה טרמית
חוטי חשמל חשופים נזילה מתחת לריצפה - נבדק ע"י מצלמה טרמית 
צביעה לקוייה של הקירות איטום לקוי של הדירה - נבדק ע"י חיישן דציבלים