שירותי בדק בית מומלצים הכנס פרטיך וקבל הצעות מחיר לצורך בדק בית. אלו אשר מתאימים ביותר בעבורך יחזרו לפנייתך בתוך זמן קצר.

בדק בית לדירה יד שניה

מתכננים לקנות דירה יד שניה? בדק בית עשוי לסייע לכם במציאת ליקויים בדירה ולהיערך בהתאם ומבעוד מועד לתיקונים הנדרשים בדירה. דרך פורטל בדק בקליק, תוכלו לקבל עד שלוש הצעות מחיר שונות מבודקים מקצועיים מאזורכם ולהשוות מחירים בצורה נוחה ומהירה.

למה צריך בדק בית לדירה יד שניה?

בדיוק כפי שצריך בדק בית לדירה חדשה מקבלן, גם כאשר רוכשים דירת יד שניה, יש צורך בבדיקה לצורך איתור ליקויים ובעיות. הבדיקה עשויה להיות נקודתית ויכולה לבחון מערכת מסוימת כמו החשמל בדירה או צנרת המים אך ברוב המקרים נרצה להזמין בדק בית לדירה יד שניה לצורך בדיקה מקיפה.

 

בדק בית בדירה יד שניה

כמה עולה בדק בית בדירה יד שניה?

מחיר בדק בית בדירה יד שניה, נע בין 1,000 ל-1,500 ש"ח. המחיר מתייחס לדירת 3 עד 5 חדרים. ככל שהדירה תהיה ישנה יותר, כך מחיר הבדיקה צפוי להתייקר.

 

מחיר ממוצע לבדק בית בדירה יד שניה

מחיר ממוצע לבדק בית בדירה יד שניה: ₪1250

טווח מחיר גבוה ₪1500

טווח מחיר נמוך ₪1000

מה כוללת בדיקת בדק בית לדירה יד 2?

בדיקת בדק בית לדירה יד שניה תכלול:

  • רטיבויות והתפתחות של עובש בדירה
  • ליקויים במערכת החשמל
  • בעיות איטום באזורים שונים
  • בדיקה של הצבע בקירות ובתקרה
  • ליקויים אסתטיים בדירה
  • תקינות של שיפועי ניקוז בדירה
  • בדיקה של תקינות התריסים והרשתות (נגד יתושים)
  • ובדיקות נוספות...

במה שונה בדק בית לדירה יד שניה?

מבחינת המחיר, בדק בית לדירת קבלן זהה לעלויות של בדק בית לדירה יד שניה. יחד עם זאת, הבדיקה עצמה עשויה להיות שונה מעט וזאת מאחר ובבדיקה לדירה יד שניה, יתמקד הבודק בבלאי של הדירה: נזילות ורטיבויות שנוצרו לאורך השנים, ליקויי איטום, התקלפות של צבע מהקירות וכדומה.

 

חברות בדק בית זמינות לכם כעת,
השאירו פנייה ונחזור אליכם בהקדם!
או בטלפון: 073-3488760

באיזה שלב נהוג להזמין את הבדיקה?

במידה ואתם מעוניינים לרכוש דירה יד 2, השלב הנכון להזמין בדיקת בדק בית הוא לאחר שסוכם עם המוכר על המחיר. בשלב זה, נרצה להזמין בודק מקצועי אל הדירה וזאת על מנת להגיע בראש שקט אל מועד החתימה על החוזה. שימו לב כי מי שאחראי על התשלום לבדיקה זו הוא הצד אשר מעוניין לרכוש את הדירה ולא הצד המוכר.

מה עושים לאחר שהתקבלה הבדיקה?

בתום בדק בית לדירה יד שניה, תוכלו לקבל החלטה האם להמשיך עם העסקה. בחלק גדול מהמקרים, מתבצעת פשרה בין המוכר לקונה בנוגע לעלויות וזאת מאחר ועלות הטיפול בליקויים, מגולמת במחיר. כך למעשה, בדיקה זו לא רק תעזור לכם לישון בשקט לפני קניית הנכס אלא היא גם יכולה להוזיל את מחיר העסקה.